Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Ohio parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Ohajas

Ohajas ribojasi su šiaurėmis su Kanada, į pietus su Kentukiu, į rytus su Pensilvanija ir Vakarų Virdžinija, ir į vakarus su Indiana.

Stebėtina, kad Ohajas yra labiausiai populiarus JAV ir 10-oje tankiausiai apgyvendintoje šalyje. Jame yra gyvi miestai, klesti rajonai ir daugybė žmonių. Tiems, kurie manė, jog Ohajas buvo tiesiog ūkių žemė besiplečiančioje tarpvalstybinėje dalyje, yra keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti.

Nekilnojamojo turto padėtis yra viskas, o Ohajas yra daug komercinių pajamų ir yra įdomių savybių parduoti Ohajuje. Ji turi geresnę kelių sistemą, kuri yra dešimtoji didžiausia šalies greitkelių sistema.

2017 m. Gruodžio mėn. Ohajas nedarbo lygis buvo 4,7%, tik šiek tiek didesnis už šalies vidurkį - 4,2%, o Cleveland miestas užregistravo gerokai daugiau nei 6%.

Vidutinė pardavimo kaina padidėjo 6,4 proc. Nuo praėjusių metų, tačiau parduotų butų skaičius Ohajuje vėl sumažėjo.

Kolumbas, Ohio sostinė, gyvena Ohajo valstijos universitete. Ji turi stiprią ekonomiką ir augančią gyventojų dalį. Vidutinės Kolumbo namų kainos pastaraisiais metais smarkiai mažėjo.

Cincinatis yra dar viena populiari paskirties vieta Ohajas. Jame auga 298 800 gyventojų, tampa 3-iu didžiausiu miestu Ohajuje ir 65-oje didžiausių JAV. Tai taip pat sparčiausiai auganti ekonominė jėga Vidurio Vakarų JAV.

„Cincinnati“ namų vertybės praėjusiais metais išaugo 6,3 proc. Ir tikimasi, kad iki 2018 m. Jos išaugs 3,2 proc. Nors daugelis „Ohio“ įrašo mažiau atsargų ir karšto pardavimo rinkos, Cincinatis gyventojai gauna naudos iš labiau subalansuotos rinkos, kuri siūlo tik nedidelį viršutinė ranka pardavėjams.

Yra daug priežasčių investuoti į „Cleveland“ nekilnojamojo turto rinką ir pasirinkti „Ohio“, kad ieškotumėte nekilnojamojo turto pardavimui.

Milijonai kanadiečių kasmet atvyksta į JAV. Daugelis paprasčiausiai neatsižvelgia į JAV. Klivlendas stato medicinos įstaigas, kad patenkintų šiuos medicinos turistus. Ir gydytojai, slaugytojai ir medicinos specialistai perka arti darbų.

Kitas šios strategijos variantas yra parduoti nekilnojamąjį turtą Ohio mieste, ypač nekilnojamojo turto Cleveland. Cleveland investavo į verslo ir biotechnologijų verslo pagreitinimus, pvz., „Bio-Enterprise“ ir Pasaulinį sveikatos inovacijų centrą. Jie tikisi, kad tokios institucijos yra naujos sveikatos sektoriuje, visų pirma Cleveland ir tikėdamiesi, kad Cleveland rasite narkotikų ir technologijų. Investuotojai gali rasti darbo vietų kūrimui ir pardavimui. „Circle University College Circle“ yra vienas iš šilčiausių Klivlando rajonų. Jei netoliese galite rasti vieną ar kelis šeimos narius, užkabinkite juos. Tai yra viena iš labiausiai pageidaujamų savybių parduoti Ohajas, ypač Cleveland nekilnojamojo turto rinkoje. Klivlando nekilnojamojo turto rinka vakarinėje pusėje turi pastebimai augti. Prabangūs nuomos mokesčiai Vakarų pusėje tikriausiai yra šios srities atkūrimo pradžia. Klivlendas atnaujina savo ilgą kaimynystę ant kranto. Penkiasdešimties metų planas jau baigė kelionę per Vakarų 3 ir Rytų 18 gatves. Atstatymas apima infrastruktūros atkūrimą pakrantėje, pavyzdžiui, tiltus, kanalus ir dirbtinę žemę. Atkurti ežero takai yra pageidautinos vietovės, kurios suteikia pranašumą prieš Cleveland nekilnojamojo turto rinką.

  •  
    Persikėlimas į Ohajas. Ekspatriata ir gyvena Ohajo valstijoje

      Tarp gražiausių ir gyvybingiausių šalių su žvaigždėmis ir juostelėmis neabejotinai identifikuojame tikrai unikalią tokio pobūdžio realybę. „Columbus“ kaip kapitalas ir įdomi istorija iš skirtingų požiūrių, žemė, kuriai taikoma mūsų mini gidas, yra Ohajas. Vienintelė JAV valstybė, neturinti stač ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 28168

Parduoda Kitas (komercinės paskirties) nekilnojamas turtas, Ohio, Summit County, Akron, Rolling Acres

51,292,572.84EUR
Parduoda
Kitas (komercinės paskirties) nekilnojamas turtas

0.19 m²
Vienas iš didžiausių prekybos centrų, veikiančių visą JAV. EB-5 vizų potencialas, 140 mažmeninės prekybos parduotuvių, 2,000 ft priekinis fasadas pove...
Cod. 10702

Parduoda Vasarnamis, Ohio, Cincinnati, Lockland, 710 Maple Ct

40,931.47EUR
Parduoda
Vasarnamis

1300 m²
$ 51k Nuosavybės. Super cheap Cincinnati
UNAVAILABLE
Cod. 3487

Parduoda Vasarnamis, Ohio, Cleveland, Cleveland, Cleveland

5,642,183.01EUR
Parduoda
Vasarnamis

378 m²
Salehouse.
UNAVAILABLE
Cod. 3485

Parduoda Vasarnamis, Ohio, Columbus, Miami-Ohio, Columbus

1,641,362.33EUR
Parduoda
Vasarnamis

303 m²
Pardavimas
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB